Mobiilsed klaasiteenused

Autoklaaside vahatamine

Klaaside nanovahatamine Mobiglass

Kuna tegelen sõidukite klaaside vahetuse ja kivitäkete parandusega, siis klientide soovil pakun nüüdsest ka autoklaaside vahatamise teenust. Otsisin ja testisin erinevaid lahendusi ja tootjaid ning lõpuks langetasin valiku Aquaveloxi nanovaha kasuks. 

Aquavelox on luksuslik Itaalia autokosmeetika bränd, mis välja töötatud koostöös Lamborghiniga. Selle nanovahaga klaaside töötlemisel pikendad klaaside eluiga, kuna see juhib hõlpsalt vihmavee ja mustuse sinu esiklaasilt ning seega väheneb kojameeste kasutamise (ja sellega klaasi kriimustamise) vajadus. 

Aquaveloxit võib edukalt kasutada nii sõiduki esi kui ka taga- ja küljeklaasidel.

Mobiglass pakub autoklaaside vahatamist vajadusel mobiilselt. Sellisel juhul lisandub hinnale kohalesõidu tasu 0,75€ km.

Miks on autoklaaside vahatamine vajalik?
  • Veekindlus ja vihmakindlus: Klaasivaha tekitab klaasipinnale veekindla kihi, mis aitab vihma ja mustust klaasilt paremini ära juhtida. See parandab oluliselt nähtavust halbades ilmastikuoludes.
  • Lihtsam mustuse eemaldamine: Klaasivaha kaitseb klaasipinda ja muudab auto klaaside puhastamise lihtsamaks, kuna mustus ei kleepu klaasi pinnale nii hõlpsasti kinni. 
  • Kriimustuste vähendamine: Klaasivaha kasutamisega vähendad klaaside kulumise ohtu. Ei teki mehaanilisi kriime, säilib klaasi erksus ja pikeneb klaasi eluiga. 
  • Ohutus ja nähtavus: Parandades nähtavust kehvades tingimustes, suureneb ka sõiduohutus. Selge ja puhas klaas võimaldab juhil paremini näha teed ja ümbritsevat keskkonda, vähendades seeläbi liiklusõnnetuste riski.

Oluline on meeles pidada, et klaasivahaga klaaside töötlemine tuleb teha korrektselt vastavalt tootja juhistele, et saavutada maksimaalne efektiivsus ja kestvus.

Kuidas klaasivahatuse protsess toimub?
  • Klaaside puhastamine: Esmalt tuleb klaasidelt eemaldada suurem mustus ja võimalikud rasvajäägid. Seejärel tuleb eemaldada klaasi pinnalt veest tekkinud lubja ja metalli jäägid.
  • Klaaside kuivatamine: Vaha kantakse puhtale ja kuivale klaasile. Kuivatamiseks tuleb kasutada spetsiaalseid mikrokiud lappe, et ei tekiks klaasi pinnale väikseid ebemeid ja osakesi.
  • Vaha kandmine pinnale: Kui klaasid on puhtad ja kuivad, võib vaha kanda klaasi pinnale. Selleks tuleb kasutada aplikaatorit või selleks ette nähtud pehmet lappi. Vaha kantakse pinnale ühtlase ja õhukese kihina. Parema tulemuse saavutamiseks võib kanda pinnale mitu kihti.
  • Vahal tuleb lasta kuivada: Kasutuskuiv on pind juba 20 minuti pärast. Parema tulemuse saavutamiseks võib lasta kuivada isegi 24 tundi.
Kaua klaasivaha autoklaasil kestab?

Autoklaaside vahatamise tulemuse kestvus sõltub suuresti välistest teguritest, läbisõidust ja õigest kere järelhooldusest. Soovitame klaaside töötlemist vahaga 2x aastas.

Autoklaasi vahatamise hinnakiri

Teenus Hind koos käibemaksuga
Väikeautod ja väiksemad keskklassi autod
Esiklaasi või tagaklaasi nanovahatamine alates 25€
Ukse- või küljeklaasi nanovahatamine alates 15€
Keskklassi autod ja väiksemad linnamaasturid
Esiklaasi või tagaklaasi nanovahatamine alates 28€
Ukse- või küljeklaasi nanovahatamine alates 18€
Linnamaasturid ja maasturid
Esiklaasi või tagaklaasi nanovahatamine alates 30€
Ukse- või küljeklaasi nanovahatamine alates 18€
Mobiilne kohaletulek  kliendi juurde 0,75€ / km
Hind sõltub klaaside suurusest ja vaha kihtide arvust